Środki czystości marki Flo-Płyn do mycia naczyń, Płyn uniwersalny i Płyn do czyszczenia kuchni


Każdy z nas lubi jak dom jest czysty, a jak do tego pachnie to podwojna przyjemność. To wszystko zapewnia marka Flo.

Kilka słów od producenta:
Skoncentrowany, niezwykle wydajny płyn do mycia naczyń idealnie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Aktywna piana ułatwia skuteczne usuwanie brudu. Łagodny dla skóry dłoni. Zawartość olejków owocowych i ich zapach sprawia, że codzienne mycie naczyń staje się czystą przyjemnością.
ekstra koncentrat
idealnie usuwa tłuszcz
zawiera olejki owocowe
delikatny dla dłoni


Kilka słód od producenta:
Wyjątkowa formuła płynu uniwersalnego FLO skutecznie czyści wszystkie powierzchnie zmywalne. Delikatnie je pielęgnuje pozostawiając bez smug i zabrudzeń. Wspaniały, aromatyczny i długotrwały zapach pozwala cieszyć się czystością i świeżością.długotrwały zapach
delikatna pielęgnacja
brak smug
extra skuteczny


Flo Kitchen Cleaner to wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia powierzchni zmywalnych w kuchni. Dzięki specjalnej formule PRO ACTIVE FOAM płyn skutecznie usuwa uporczywy tłuszcz i brud, bez smug oraz zarysowań. Przeznaczony jest do czyszczenia szkła, ceramiki i stali nierdzewnej. Nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Pozostawia przyjemny odświeżający, cytrusowy zapach w kuchni.
  • usuwa tłuszcz i brud
  • do szkła, ceramiki i stali
  • nie pozostawia smug
  • cytrusowy zapach


Moja opinia:
Wszystkie produkty mają ładną szatę graficzną, a także standardowe butelki dla tego typu produktów.
Płyn do mycia naczyń występuje w czterech wersjach zapachowych. Tym razem moimi naczyniami zajmowało się jabłko, które lekko pachnie detergentem, ale jabłkowy aromat świetnie to maskuje i zmywanie od razu staje się przyjemniejsze :) Produkt wytwarza sporą ilość piany z niewielkiej ilości produktu, którym zmyjemy każde zabrudzenie z naczyń włącznie z tłuszczem. Przy uporczywych zabrudzeniach naczyń wystarczy wylać trochę płynu, rozmazać go na naczyniu i odczekać kilka minut.


Płyn uniwersalny Flo występuje w 6 różnych zapachach. U mnie ponownie było Hiszpańskie Pomelo, które roztacza w okół słodką, cytrusową aurę, z lekko goryczkowatym zakończeniem. Wszelkie zabrudzenia z podłóg, paneli szybko znikają. Płyn pozostawia w domu przyjemny zapach na dłuższy czas, czyli podłogi są czyste,  do tego mieszkanie pachnie świeżymi cytruskami.  Płynom nie straszne mycie kafelek oraz płytek. Doskonale radzi sobie z plamami tłuszczowymi, kurzem i osadem, a umyte powierzchnie lśnią czystością. 


Płyn do czyszczenia kuchni to kolejny produkt Flo, który świetnie się sprawdził. Idealnie czyści wszelkie powierzchnie zmywalne. Po spryskaniu należy odczekać 30 sekund i wyczyścić ściereczką lub gąbką, a następnie zmyć wodą. U mnie najlepiej sprawdza się przy myciu zlewozmywaka wraz z elementami srebrnymi- kranem i baterią. Zmywa wszelkie tłuste plamy oraz zabrudzenia, a także osad. Pozostawia powierzchnię czystą, pachnącą, a elementy srebrne błyszczące.


Receptury produktów Flo zostały opracowane z łatwo biodegradowalnych, skutecznych związków powierzchniowo czynnych, bez fosforanów i parabenów. 
Marka Flo w swojej ofercie posiada także płyny do prania i płukania, żele do prania, płyny do luster i szyb.

Komentarze

Popularne posty: