Recenzja: Naturalny suplement diety Detox By Volante


O detoksie cytryną i oliwą z oliwek słyszałam już dawno, jednak jednym uchem wpuszczałam, a drugim wypuszczałam. Do tego u mnie często konsekwencja w stosowaniu bywa różna, bo nie zawsze z rana miałabym czas na przygotowanie. Firma Detox By Volante wyręczyła mnie w tym i codziennie rano mogłam spożyć dawkę oczyszczenia.

Kilka słów od producenta:
Każdy pomysł zaczyna się od problemu. Nasz problem był prosty: zdrowe produkty nie zawsze są zdrowe. Jesteśmy hiszpańskim producentem oliwy z oliwek i zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna dla zdrowia jest jakości produktów. My chcieliśmy jeszcze dać prezent kobietom. Jakie więc było rozwiązanie?
Stworzyliśmy produkt dla kobiet, od kobiet. Tak, to właśnie podczas jednego z badań konsumenckich powstał ten produkt. To kobiety powiedziały nam jak go zrobić, kiedy stosować i jak długo. My to złożyliśmy w całość, zadbaliśmy o najwyższej jakości składniki i ich specjalne połączenie, które może być przechowywane przez długi czas bez utraty wartości odżywczych.
Stworzyliśmy markę byVolante, jako alternatywę to tego co nazywa się zdrowe.
Dzięki nowoczesnym metodom produkcji, nie stosowania ulepszaczy i konserwantów, a także bezpośredniego kontaktu z klientami udało się nam zapewnić wysokiej jakości, dobrze wyglądający produkt.
Wierzymy, że każdy ma prawo widzieć po co sięga każdego dnia…

Więcej informacji:


Moja opinia:
Niewielkie pudełeczko skrywa poporcjowany produkt. Na pudełku znajdziemy kilka najważniejszych informacji. Dzienna porcja to 1 saszetka, w środku znajdziemy trzytygodniową kurację detoksykacyjną. Zanim produkt do mnie dotarł zastanawiałam się w jakiej będzie formie- płynnej czy sproszkowanej. Każda saszetka zawiera płyn z prostym składem- sok z cytryny, oliwę z oliwek i lecytynę sojową. Przed wypiciem należy wstrząsnąć saszetkę. 
Smakowo połączenie soku z cytryny i oliwy jest bardzo dobre, kwaskowate i orzeźwiające, ale i delikatne.


Jedną saszetkę stosujemy rano na 30 minut przed posiłkiem. Dla mnie to wygodne rozwiązanie, bo co rano nie muszę przygotowywać napoju na detoks oczyszczający. Zaoszczędzam tym samym czas, a żeby nie zapomnieć o saszetce to pakuję ją po prostu do torebki dzień wcześniej. Na urlopie również towarzyszyły mi saszetki z produktem. Saszetka jest mocna i nie zdarzyło się, aby pękła w torebce. Detoks możemy stosować nawet 4 razy w roku z odstępami 2 miesięcy. Każda saszetka to 4,75ml oliwy, 4,75 ml soku i 0,5ml lecytyny.


Po jakimś czasie odczułam lepsze samopoczucie- tak działa na nas oczyszczona wątroba. Zaczęłam mieć więcej energii. Poczułam się odżywiona i polepszyło się trawienie, przyspieszył metabolizm. Mam również wrażenie, że stan skóry się polepszył- w końcu o skórę należy dbać nie tylko od zewnątrz. Nie muszę przypominać chyba, że dawka witaminy C wspomaga organizm i dba o system odpornościowy.


Sok z cytryny odkwasza nasz organizm. Dostarcza antyoksydantów, i odżywia. Ma też silne działanie antynowotworowe i odtłuszcza wątrobę. Oliwa z oliwek pomaga wypłukać toksyny z organizmu, no i oczyszcza wątrobę. 
Przez okres stosowania nie odczułam żadnych przykrych dolegliwości- typu zmęczenie czy też ból żołądka przez sok z cytryny.
Detox By Volante to świetny sposób na szybkie oczyszczenie organizmu. Wysokiej jakości produkty użyte do produkcji dają gwarancję pozytywnych efektów. 

Komentarze

 1. Każda forma oczyszczenia organizmu zasługuje na uwagę. I myślę, że to całkiem przyjemny produkt...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety nie mogę suplementów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oo przydałby mi się taki detoks:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przydał by mi się taki detoxik :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowo czasem zrobić taki detox. Fajnie, że są prostsze sposoby :) by go zrobić

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie korzystam z suplementów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Teraz to wszyscy są na detoxie ;p

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawa forma oczyszczenia organizmu. Muszę się z nią bliżej zapoznać.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. też przeprowadzam sobie ten detoks

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajna sprawa i smak wydaje się też ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem skłonna spróbować tego detoksu :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeżeli zaciekawił Cię mój blog to zapraszam do obserwowania :)
Jak zaobserwujesz to napisz mi o tym, a się odwdzięczę :)

Popularne posty: