Recenzja: Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych- Dr Danuta Adamska-Rutkowska, Danuta Dudzik


Z pojęciem kwantowej rzeczywistości zapewne spotkał się już każdy, mówi się o niej co raz więcej. Jeżeli szukacie więcej informacji na ten temat, to ciekawą pozycją jest książka Wydawnictwa Studio Astropsychologii.

Kilka słów od Wydawnictwa Studio Astropsychologii:
Czym jest rzeczywistość? Najnowsze badania dowodzą, że to co widzimy już nie wystarcza aby określić materię. Rzeczywistość ma wiele wymiarów, a dzięki tej publikacji zapoznasz się z wynikami badań naukowców z wielu krajów. Doświadcz nowej rzeczywistości.Dr Danuta Adamska-Rutkowska jest autorką wielu artykułów poświęconych noetyce, które publikuje w prasie branżowej. Natomiast Danuta Dudzik doznała wielu niezwykłych zjawisk, które opisuje w tej książce. Ich wspólne dzieło mobilizuje do zmiany zachowań i myślenia o otaczającym nas świecie. Współczesna fizyka kwantowa udowadnia, że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam się dotychczas wydawało. Dzięki tej publikacji zapoznasz się z wynikami najnowszych badań naukowców z wielu krajów, którzy podjęli próby wyjaśnienia zjawisk paranormalnych oraz ich związku z funkcjonowaniem mózgu człowieka. 
W tej książce Autorki wyjaśniają:
 • czym jest rzeczywistość,
 • zjawisko bilokacji i jak jej doświadczyć,
 • alternatywne rzeczywistości oraz naukowe dowody na ich istnienie,
 • realną możliwość spotkań z tymi, którzy odeszli,
 • czym jest świadomość, podświadomość i nadświadomość,
 • strukturę wszechświata.

Więcej informacji:


Moja opinia:
Książka intryguje od samego początku. Myślę, że dla wielu kontrowersyjne jest samo pojęcie fizyki kwantowej, która mówi, że rzeczywistość ma wiele wymiarów i równoległych światów. Osoby, które nie są w stanie uwierzyć w tą teorię, po przeczytaniu tej publikacji, zaznają sporej dawki zdziwienia. Powinna wkraść się nutka wątpliwości- bo przecież większość z nas wierzy w to co widzi, czuje, jest w stanie dotknąć, czy usłyszeć. Autorki natomiast prezentują przypadki niewyjaśnionych zjawisk, które zdarzyły się na przestrzeni wielu lat. 


Pani Dudzik oraz Pani Adamska- Rutkowska podpierając się wynikami badań przedstawiają co to jest bilokacja, świadomość, podświadomość oraz nadświadomość. Dość obrazowo ukazują jak działają. W książce spotkamy się także z analizą zjawisk paranormalnych i ich związkiem z mózgiem człowieka. Książka może być dosyć trudna ze względu na wiele naukowych odniesień. Pani Danuta Dudzik opowiada o swoich doświadczeniach paranormalnych, tym bardziej książka jest wciągająca, natomiast Dr Danuta Adamska- Rutkowska stara się logicznie je wytłumaczyć. Obie Panie zastanawiają się nad znaczeniem sytuacji i analizują je.


Zjawisko światów równoległych czy czasoprzestrzeni nie jest obce autorkom. Książka skłania do spojrzenia na rzeczywistość trochę inaczej. Zdrowy rozsądek zostaje wystawiony na mocną próbę. W co wierzyć?


Autorki tworzą wyobrażenie nowego świata, gdzie wszyscy będziemy stanowili wspólny układ, który będzie harmonijny i spójny. Jak przekonują autorki potrzebna jest do tego zmiana naszego nastawienia i przekonań. Czy faktycznie tak będzie? Przekonamy się o tym w przyszłości.

  Komentarze

  1. To kompletnie nie jest publikacja dla mnie, ale znam osobę, która bardzo się z niej ucieszy :)

   OdpowiedzUsuń
  2. Książka niewątpliwie ciekawa :)

   OdpowiedzUsuń
  3. Zjawiska nadprzyrodzone i niewyjaśnione bardzo mnie ciekawią - zawsze mnie ciekawiły :-) Książka bardzo interesująca :-)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja też bardzo lubię takie tematy :)

    Usuń
  4. pozycja zdecydowanie ciekawa, ale mam obawy, że byłaby dla mnie ciężka :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Może być ciężka, niewątpliwie. Jednak to nie odbiera jej głębi ciekawości :)

    Usuń
  5. Lubię takie książki, które intrygują od początku :) Rewelacja :) Pozdrawiam serdecznie! :)

   OdpowiedzUsuń
  6. Odpowiedzi
   1. Bond mógłby i między światami pomykać :D

    Usuń
  7. Od małego lubię temat zjawisk nadprzyrodzonych ale tej książki jeszcze nie czytałam :)

   OdpowiedzUsuń
  8. o to coś dla mnie ;)

   Miłego i słonecznego dnia ! :*

   OdpowiedzUsuń
  9. Tematyka nie w moim guście, więc jednak spasuje.

   OdpowiedzUsuń
  10. Hmmm ciekawa pozycja, chociaż tytuł troche odstrasza! Brzmi jak jakas mocno skomplikowana naukowa ksiega! :) Na pewno nie jest to ksiazka do poduszki, ja na koniec dnia lubie siegac po lekkie powiesci :) Ale w wakacje, jak bede miala troche wiecej wolnego, moze sie skusze :D

   OdpowiedzUsuń

  Prześlij komentarz

  Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
  Jeżeli zaciekawił Cię mój blog to zapraszam do obserwowania :)
  Jak zaobserwujesz to napisz mi o tym, a się odwdzięczę :)

  Popularne posty: