Recenzja: Melisa z trawą cytrynową i dodatkiem miodu Teelios- Galeria Herbat.


Dzisiaj recenzja herbaty- Melisa z trawą cytrynową i dodatkiem miodu. Otrzymałam ją w ramach współpracy z Galerią Herbat.

Kilka słów od producenta: Razem z naturą tworzymy Słoneczną herbatkę Teelios. Aby dbać o Ciebie, nasze produkty stworzono tylko ze starannie wyselekcjonowanych surowców. Ta kojąca herbatka ma korzystny wpływ na dobre samopoczucie oraz pozwala przyjemnie spędzić czas. Można uatrakcyjnić jej smak dodając plasterek cytryny lub pomarańczy.Więcej informacji o herbacie: >KLIKNIJ<

Moja opinia: Herbatka jest ekspresowa, w saszetkach. Zamknięta w tekturowym opakowaniu z miłą dla oka szatą graficzną, która idealnie oddaje klimat domowej herbaciarni. Przy otwieraniu opakowania czuć przyjemny, lekko słodki aczkolwiek ziołowy zapach. Po zalaniu herbaty wrzątkiem po całej kuchni roznosi się lekki zapach melisy, czuć także trawę cytrynową. Nie jestem w stanie opisać przyjemnej woni herbaty, to trzeba poczuć! :) Herbatka smakuje najlepiej parzona przez 5-8 minut.


Herbata jest bardzo aromatyczna. Smak trawy cytrynowej nie przytłumia smaku składnika głównego- melisy. Wyczuwalny jest także dodatek miodu- lekka słodycz- bardzo subtelna. Każdy posmak jest wyczuwalny i idealnie ze sobą komponuje. Trawa cytrynowa oraz dodatek miodu daje niepowtarzalny smak, który zapamiętamy na długo.
Filiżanka meliski dobrze wpływa na samopoczucie.
W stanach napięcia nerwowego delikatnie uspokaja i wycisza.
Dodając do tego wspaniałe walory smakowe, mamy połączenie przyjemności picia herbaty oraz jej pożyteczne działanie na organizm :)


Moja ocena: 6/6

Polecam wszystkim serdecznie!

Komentarze

Popularne posty: