Ambasadorka Marki Oillan- testowanie nowej Marki Skinetic.


Korzystając z faktu, że jestem ambasadorką marki Oillan, firma Oceanic zaproponowała mi testowanie produktów z nowej serii przeciwzmarszczkowej Skinetic :) I tak zostałam ambasadorką marki Skinetic :)

Są to preparaty podzielone na trzy kategorie wiekowe, zawierające komórki macierzyste z ryżu himalajskiego, wzbogacone odpowiednią witaminą dostosowaną do potrzeb skóry. Podstawy pielęgnacji Skinetic stanowi duet, składający się z toniku z kwasem migdałowym oraz odpowiedniego kremu na dzień, na noc i pod oczy.
Ja otrzymałam:
- rewitalizujący tonik do twarzy z kwasem migdałowym
- regenerujący krem na pierwsze zmarszczki na noc 30+


Z dniem 8 lipca wstrzymali zgłoszenia nowych ambasadorów, jednak formularz nadal widnieje na stronie. Jeżeli któraś z Was chciałaby spróbować jeszcze się zapisać (a nóż może się uda) to:

Dziękuję Pani Patrycji za zaufanie :)

Komentarze

  1. Jakoś nigdy nie słyszałam o tej firmie

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wierzę w kategorie wiekowe, bo gdybym miała się tym kierować, to moja skóra miałaby potrzeby jak co najmniej skóra 40 - letnia, a mam dopiero 22 lata. Kieruję się potrzebami mojej suchej skóry, nie tym, co sobie wymyślił producent. Dlatego nie oglądam pudełek, czekam na recenzje :) Miłego testowania.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeżeli zaciekawił Cię mój blog to zapraszam do obserwowania :)
Jak zaobserwujesz to napisz mi o tym, a się odwdzięczę :)

Popularne posty: