Recenzja: Naturalny sok jabłkowy Royal Apple


Dzisiaj recenzja naturalnego soku jabłkowego Royal Apple, który otrzymałam w ramach współpracy z Firmą Activ :)

Kilka słów od producenta: Royal Apple to naturalnie mętny sok, tłoczony ze świeżych jabłek z dodatkiem innych owoców lub warzyw. Do produkcji soku wybierane są dojrzałe, świeże i dobrej jakości owoce i warzywa. Następnie metodą tłoczenia „na zimno" wyciskany jest sok. Natychmiast po wytłoczeniu sok jest poddawany łagodnej pasteryzacji dzięki czemu zachowuje niemal wszystkie składniki świeżych surowców czyli zbawienne dla zdrowia pektyny i polifenole (głównie flawonoidy).
Spożywanie mętnych soków tłoczonych ma korzystny wpływ na zdrowie. Składniki zawarte w sokach Royal Apple obniżają poziom cholesterolu we krwi, skutecznie zapobiegają miażdżycy i zawałom serca, regulują gospodarkę kwasów żółciowych, chronią przed nowotworami i powstawaniem kamieni żółciowych. Soki Royal Apple są wskazane także dla osób dbających o sylwetkę ponieważ idealnie wymiatają z organizmu resztki pokarmów, regulują florę bakteryjną jelit i neutralizują substancje toksyczne. Są doskonałym źródłem witaminy C, potasu, fosforu, magnezu, wapnia oraz innych, cennych składników mineralnych.
Jak pokazały badania laboratoryjne przeprowadzone przez SGGW w Warszawie "(...) Sok jabłkowy ROYAL APPLE naturalnie mętny jest bardzo cennym produktem zarówno z punktu widzenia organoleptycznego, jak również prozdrowotnego, godnym jak najszerszego rozpowszechnienia zarówno wśród osób dorosłych, jak i dzieci. W porównaniu do produkowanych soków naturalnych tzw. jednodniowych jest on dodatkowo bezpieczny z punktu widzenia mikrobiologicznego i może być przechowywany w temperaturze pokojowej przez co najmniej 5 tygodni" - prof. dr hab. Franciszek Świderski SGGW w Warszawie.

Moja opinia: Opakowanie soku rzuca się w oczy. Jest przyjemne dla oka, bardzo estetyczne, zachęca do kupna. Na kartonie mamy wszelkie informacje o soku od producenta: składu, sposobu produkcji, wartości odżywczych, okresu spożycia. 
W kartonie... niespodzianka! Ukryto worek z sokiem.

Od momentu otwarcia sok można spożywać przez 30 dni. Nie straci on w tym czasie walorów i zachowa świeżość dzięki temu, że jest pakowany hermetycznie.
Worek jest wyposażony w kranik, który po "wciśnięciu" opakowania w odpowiednim miejscu wyciągamy z pudełka. Kranik chroni od powietrza nasz sok, dzięki czemu się nie psuje. Kranik bardzo łatwo się obsługuje. Wystarczy nacisnąć wystające "uszka" :) Jest to świetne rozwiązanie przy tym gabarycie- nie trzeba dźwigać soku, tylko nalewamy soczek bezpośrednio przez kranik. Nad nim mamy także, krótką ale klarowną instrukcję obsługi kraniku.

Sok zawiera bardzo dużo witamin (m.in. witaminę C) oraz dobroczynne wartości (żelazo, potas itp.), które są potrzebne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. 

Kiedy nalałam go po raz pierwszy do szklanki uderzył mnie zapach jabłkowej świeżości. Jakbym znalazła się w jabłkowym sadzie :)
Sok jest przepyszny, bardzo mi smakuje. Mogę śmiało stwierdzić, że to najlepszy sok jaki kiedykolwiek piłam! Sok ma bardzo intensywny smak. Jest bardzo orzeźwiający. Doznania smakowe są niesamowite- sok zawiera tylko naturalne cukry, więc dostarcza zdrowej słodyczy. Jeżeli ktoś jest łasuchem na słodycze to polecam sok Royal Apple. Idealnie zabija głód na słodkie :) Soczek smakuje jak by był przed chwilą wyciśnięty w sokowirówce- świeży i smaczny. Smak diametralnie różni się od typowych soków ze sklepowych półek. 
Kolor soku także jest inny. Jest nie do opisania. Naturalnie mętny, gęściejszy niż typowe soki.
Zobaczcie sami :)

Wszystko jest jak najbardziej na plus- kolor, mętność, smak, wygoda użytkowania dzięki kranikowi oraz czytelne opakowanie. Sok jest bombą witaminową, która nie zawiera żadnych konserwantów. 
Byłby świetną alternatywą dla dzieci, które uwielbiają soki. Po co mamy truć dzieci niepotrzebną chemią, skoro dostępny jest naturalny sok?
Pijąc sok czujemy wysoką jakość i skrupulatność jego przygotowania. 
Szklanka soku dodaje witalności i przede wszystkim energii. 

Jak tylko natknę się na sok Royal Apple w sklepie to z pewnością go zakupię.

Moja ocena: 6/6

Polecam wszystkim z czystym sumieniem!

Zapraszam na stronę producenta >KLIK<
Na stronie producenta sprawdzić można dostępność soku w Waszych okolicach, poczytać więcej na jego temat, a także zamówić sok :)


Serdecznie dziękuję Firmie możliwość przetestowania tak wspaniałego soku oraz współpracę :)

Komentarze

Popularne posty: