Recenzja: Cotton Proof Nikwax


Zbliżają się chłodniejsze wieczory, a właściwie już są. Czas wyciągnąć cienką kurteczkę i ją odświeżyć z Nikwax ;)

Kilka słów od producenta: 

Łatwa w użyciu, bezpieczna i bardzo wydajna impregnacja do stosowania w praniu do bawełny, mieszanek bawełna-poliester i brezentu.

Nadaje trwałą hydrofobowość, redukując zwiększanie ciężaru i zachowując właściwości oddychające bawełny, mieszanek bawełna-poliester i brezentu, w deszczową pogodę.

Więcej informacji: >KLIK<


Moja opinia: Do przetestowania otrzymałam próbkę produktu, która wystarczyła mi na zaimpregnowanie jednej kurtki :) Produkt pełnowartościowy zamknięty jest w wygodnej tubce-butelce. I na próbce i na pełnowartościowym impregnacie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje.


Konsystencja płynna, zapach nie należy do przyjemnych, ale to działanie jest najważniejsze. Po wypraniu kurtka została odświeżona. Zapach praktycznie od razu po wypłukaniu się ulotnił. Jak wspomniałam wcześniej kurtka jest odświeżona. Po ubraniu jej praktycznie była niewyczuwalną warstwą ubioru :) Mimo, że nigdy nie była ciężko to dodatkowy ciężar został zredukowany. Właściwości oddychające zostały przywrócone. Ciało w ubraniu wypranym w Cotton Proof oddycha, nie "kisi się". Podczas deszczu woda spływa po kurtce. Deszcz nie przesiąkł mi przez kurtkę więc pozostałam sucha :) Bawełna lubi pochłaniać wodę, a potem długo schnąć. Nikwax Cotton Proof jest świetną ochroną dla naszych bawełnianych ubrań i z tym impregnatem deszcz mi nie straszny :)

Moja ocena: 6/6

Możecie zdobyć darmową próbkę Nikwax! Wystarczy wypełnić Web Quiz :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeżeli zaciekawił Cię mój blog to zapraszam do obserwowania :)
Jak zaobserwujesz to napisz mi o tym, a się odwdzięczę :)

Popularne posty: