Recenzja: Polymer Rubber & Plastic Protectant - Ochrona tworzyw sztucznych i gumy- Carchem


Jak zadbać o ładne nabłyszczenie i ochronę niektórych elementów naszego autka? Przekonajmy się :)

Kilka słów od producenta: CarChem Polymer Rubber & Plastic Protectant jest jednym z najbardziej zaawansowanych naukowo produktów dostępnych obecnie na rynku do ochrony wszystkich elementów z gumy i plastiku.
Bardzo skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy. Dzięki polimerom jest trwały, a po jego użyciu powierzchnie długo pozostają czyste. Zmniejsza potrzebę regularnej konserwacji. Daje doskonałe rezultaty na desce rozdzielczej, obiciu drzwi, oponach, kołpakach zewnętrznych oraz wykończeniu komory silnika. Regularnie stosowany zapobiega wysuszaniu, pękaniu i blaknięciu, które często jest wynikiem działania ciepła i promieni słonecznych w tym promieniowania UV.

Więcej informacji: >KLIK<


Moja opinia: Buteleczka z produktem przezroczysta,  prosta- konkretna, z niezbędnymi informacjami. Barwa biała, konsystencja płynna, lekko gęsta. Zapach bardzo przyjemny, niedrażniący, po prostu jak kosmetyk :) Carchem Polymer Rubber & Plastic Protectant chroni elementy plastikowe oraz z gumy, jest bardzo dobrym zabezpieczeniem po umyciu autka. Ja używałam go zarówno na wewnętrzne elementy, jak i zewnętrzne. Nadaje ładnego i długotrwałego połysku desce rozdzielczej i obiciom na drzwiach. Podobnie zderzaki, które po zastosowaniu wyglądają jak nowe :) Komorę silnika czyścił mi mój tata, a następnie nakładał Polymer Rubber & Plastic Protectant. Ja się obawiałam, że przeczyszczę coś, czego nie wolno ;) Był zachwycony działaniem produktu. Sam stwierdził, że powierzchnie wyglądają teraz super :) 


Moja ocena: 6/6

Najlepszy preparat ochronny dostępny na rynku :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeżeli zaciekawił Cię mój blog to zapraszam do obserwowania :)
Jak zaobserwujesz to napisz mi o tym, a się odwdzięczę :)

Popularne posty: