Nowe współprace :)


W ostatnim tygodniu dotarły do mnie 3 paczuszki. Pierwszą paczuszkę otrzymałam od Świata Naklejek- Z-Design by Avery Zweckform :)

Firma Avery Dennison została założona w 1935 roku i jest obecnie światowym liderem w produkcji artykułów samoprzylepnych oraz innowacyjnych rozwiązań obejmujących materiały samoprzylepne i etykiety.

Zapraszam na stronę producenta:

oraz na Fanpage:Drugą współpracę nawiązałam z firmą Mixit. Do przetestowania otrzymałam musli, które sama skomponowałam :)

To bardzo proste, chociaż wymyślenie samej nazwy nam trwało ponad rok. Mix it z języka angielskiego znaczy (wy)mieszaj to.. A więc jak już sama nazwa mówi na Mix.it sobie możesz wymieszać swoją wymarzoną mieszankę musli w kilka kliknięć.

Zapraszam do skomponowania własnego musli:

oraz do polubienia fanpage:Trzecia paczkę otrzymałam od Wydawnicta Studio Astropsychologii. Do zrecenzowania wybrałam sobie:
- Boski Tarot
- Astrocalendarium 2015
- Strzeżone Sekrety Alchemii 

Jestem bardzo ciekawa owych książek, bo lubię takie tematy :)

Wydawnictwo Studio Astropsychologii powstało w 1992 roku i od tego czasu ugruntowało swoją pozycję na rynku. Jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się wydawnictw ezoterycznych w kraju.

W swojej ofercie posiadamy ponad 500 tytułów z zakresów:

  • parapsychologii
  • ezoteryki
  • medycyny naturalnej
  • psychologii
  • rozwoju duchowego, etc.

Promujemy głównie polskich autorów, lecz również wydajemy światowe bestsellery. Wszystkie książki są wartościowe pod względem merytorycznym oraz w doskonałej szacie edytorskiej.
Publikacje dostępne są w księgarniach na terenie całego kraju, księgarniach internetowych, a także w firmowym sklepie wydawnictwa - Talizman w Białymstoku.


Zapraszam do zapoznania się z szeroką ofertą Wydawnictwa:

oraz na fanpage:

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeżeli zaciekawił Cię mój blog to zapraszam do obserwowania :)
Jak zaobserwujesz to napisz mi o tym, a się odwdzięczę :)

Popularne posty: