Recenzja: "Arkana miłości", czyli gra na Walentynki i nie tylko ;)


Przedwczoraj w ramach nowo nawiązanej współpracy otrzymałam między innymi grę erotyczną Arkana miłości :) Ze względu, że dziś Święto Zakochanych, postanowiłam je przybliżyć ;)

Kilka słów od producenta: Gra karciana – „Arkana Miłości” powstała właśnie, by to zapewnić. 
Odpowiednia dla osób w związkach, jak i tych, które dopiero się poznają.
Wiemy, jak ważna jest estetyka – dlatego „Arkana Miłości” zdobią akty,
które są dziełem zdolnych fotografów. Każda karta zawiera również cytat słynnej osoby.

Ponieważ każdy z nas ma różne potrzeby zależne od chwili i sytuacji… Włączyliśmy do gry elementy romantyczne, jak i ostrzejsze pieszczoty. Pierwsze pozwalają dbać o dobre relacje, drugie wzmagają erotyczne pożądanie.
Wyzwania i akcje są bardzo różnorodne, dlatego do „Arkan Miłości”… Wraca się z przyjemnością. Możesz nawet stworzyć z dostępnych kart swoją talię.
Nikt nie lubi utrudnień, dlatego sprawiliśmy, że łatwo nauczysz się tej gry.  Jest przy tym dynamiczna, ale można grać w nią długo, jak i krótko – tak, jak chcesz.

Więcej informacji: >KLIK<


Moja opinia: Gra przeznaczona dla osób od 18 lat. Pudełeczko zdobi akt, całość utrzymana w kolorystyce czarno-białej. Arkana Miłości to gra karciana- 63 karty, w pudełeczku znajdziemy także instrukcję. Na każdej z kart znajdziemy zmysłowy akt, który pobudzi naszą wyobraźnię podczas rozgrywki. Karty są solidne, giętkie i lakierowane. Na każdej karcie znajdziemy dodatkowo piękny cytat. Karty (a tym samym rozgrywka) dzielą się na: 
• Arkana – rozbierają naszą sympatię lub nas samych
• Wyzwania – wzmacniają wzajemne przywiązanie i zaufanie
• Akcje – pozwalają oddać się wzajemnym pieszczotom
• Akcje Specjalne – czynią rozgrywkę bardziej dynamiczną
• Kontrakcje - negują/zmieniają Akcje lub Wyzwania Z tymi kartami możemy pogłębić relację z partnerem, pozbyć się wstydu, czy pogłębić zaufanie. Nazwałabym grę takim przedłużeniem gry wstępnej. Poznajemy na nowo partnera i jego ciało, dajemy się ponieść emocjom, odkrywając swoje potrzeby. Zakładam, że prawie każdy z nas zagrałby w Arkana miłości tylko ze swoją drugą połówką, ale gra jest przeznaczona dla minimum dwóch graczy. 


Opowiem troszkę o rozgrywce- na początek bierzemy po 5 kart i zaczynamy wykładać karty (przez całą rozgrywkę musimy mieć 5 kart, więc dobieramy je cały czas)- wtedy zaczyna się miłosna zabawa. Muszę nadmienić, że wraz z niektórymi kartami zrzucamy z siebie ciuszki ;) Gra jest pełna fascynacji i pasji, odkrywa nasze ciała kawałek po kawałku. Oczywiście symbolika na zdjęciach w lewym górnym rogu ma swoje znaczenie- określa siłę erotyczną karty. 1 symbol oznacza delikatne zadania erotyczne, a 3 symbole to te najpikantniejsze zadania ;) Możemy więc stopniować rozgrywkę i odrzucić te pikantniejsze karty, jeżeli nie poznaliśmy się na tyle z partnerem lub stopniować je w celu doznań (od najdelikatniejszych do tych z trzema symbolami). Gra kończy się w momencie kiedy jedna z osób jest naga i zostanie wyłożona karta "Arkana miłości". Oczywiście nieoficjalnie grę możemy zakończyć w każdym dogodnym momencie ;)


Sama gra jest bardzo dynamiczna, możemy manipulować rozgrywką i pokrzyżować plany naszej drugiej połówce, dzięki kartom kontrakcji. W zasadzie myślę, że podczas niej partnerzy będą dążyć do tego, aby było przyjemnie, intymnie i namiętnie. Gra jest bardzo dobra jeżeli w naszym łóżku pojawiła się rutyna lub po prostu dla urozmaicenia zabawy i życia seksualnego ;) Warto spróbować czegoś nowego. Podczas rozgrywki poczujemy nie raz pożądanie. Możemy podgrzać temperaturę w łóżku do granic możliwości. Czy zakończycie rozgrywkę wcześniej? ;)


Zapraszam do przejrzenia kart:
  >KLIK<

Możecie również przekonać się jak grać:

LetsPlayLogo

Komentarze

 1. Ciekawa jestem czy przyjemnie by się w nią grało ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No, no... zmysłowe Walentynki :))

  OdpowiedzUsuń
 3. U lala :) Aż mi się gorąco zrobiło :p Zaraz zajrzę na ich stronkę, co jeszcze tam mają ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodatki do tej gry, które jeszcze bardzie zdynamizują akcję :)

   Usuń
 4. no cikawe nie powiem - tylko ja sie dzieci z domu pozbyc zeby zagrac??:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Yes, I follow you on gfc #217, follow back?

  http://www.itsmetijana.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. A to Ci dopiero ciekawa gra;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Co za ciekawa gra :) to się dopiero będzie działo ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa gra i chetnie bym ja wyprobowala ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeżeli zaciekawił Cię mój blog to zapraszam do obserwowania :)
Jak zaobserwujesz to napisz mi o tym, a się odwdzięczę :)

Popularne posty: