Recenzja: Arkana miłości Kochankowie i Dominacja- Let`s play


Dzisiaj coś pikantnego, ale nie będzie to potrawa tylko karty Let`s Play ;)

Kilka słów od producenta:

Arkana miłości Kochankowie: Kochankowie są pierwszym dodatkiem do gry Arkana Miłości lub Arkana Miłości: Dominacja. Zawierają 24 nowe, romantyczne oraz namiętne karty. Dodano też ich nowy typ tj. ATUTY! Ich magia polega na tym, że raz użyte - zostają w grze i wpływają na nią, do jej końca... W Kochankach znajdziesz też nową, zaskakującą kartę ARKAN, która od razu zostawia Was prawie nagich z 7-dmioma kartami w ręku! Dzięki nowym AKCJOM SPECJALNYM zasugerujesz swojej połówce, jakiej karty powinna użyć lub po prostu zagrasz jej kartami za nią! Oczywiście moc grze nadal dają niesamowite AKCJE. To właśnie one sprawiają, że robi się naprawdę gorąco…„Pocałunek Ekstazy”, czy „Pieszczoty Erosa” dostarczą z pewnością namiętnych wrażeń. Będzie też drapieżniej, dzięki kartom, które pozwalają z pasją podgryzać się i drapać... Jest też kilka kart włączających do gry pieszczoty i rozkosze dawane przy pomocy wibratora! To oczywiście tylko kilka przykładów… resztę kart warto odkryć wraz z drugą osobą...

Więcej informacji: >KLIK<

Arkana miłości Dominacja: Arkana Miłości: Dominacja to karciana gra erotyczna, druga część Arkan Miłości. Jest samodzielną talią, ale może też być dowolnie łączona z innymi kartami serii. Pudełko zawiera 64 pikantne karty z wymyślnymi i zróżnicowanymi pieszczotami. Każdą kartę zdobi piękny akt wykonany przez Mateusza Polańskiego lub Sylwię Kopaniarz. Gra posiada proste zasady, jest też bardziej dynamiczna niż pierwsza część. Rozszerza miłosne horyzonty i pomaga doświadczać innej strony sztuki miłości.
Więcej informacji: >KLIK<
Moja opinia:
Arkana Miłości Kochankowie:

Arkana miłości Kochankowie to dodatek do gry w wersji podstawowej. 
W pudełku znajdziemy 24 karty. Każda ozdobiona zmysłowym aktem oraz zadaniem. Wystarczy dołożyć talię do kart podstawowych (recenzja tu) i mamy więcej zabawy i przyjemności ;) Talia na pewno jest urozmaiceniem podstawowej wersji. Mamy tutaj bardziej odważne wyzwania. Do niektórych będzie nam potrzebny pluszowy miś lub wibrator- oczywiście te karty możemy w każdej chwili wyciągnąć i odrzucić. 


Na największą uwagę zasługują karty "atut". Możemy jej użyć raz, a będę one działały przez całą rozgrywkę. Możemy więc trochę pokierować rozgrywką mimo jej losowości. Dodatek jest na pewno obowiązkowy jeżeli zdecydujemy się już kupić talię podstawową. Karty "akcji" i "akcji specjalnych" dodają sporo pikanterii. Dzięki nowym Akcjom specjalnym zasugerujecie swojej połówce, jakiej karty powinna użyć lub po prostu zagracie niespodziewanie jej kartami za nią!

Arkana miłości Dominacja:

Karty Dominacja jak się okazało są odrębną talią- grą. Nie jest to kolejny dodatek jak Kochankowie.
W pudełku znajdziemy 64 karty z aktami pobudzającymi wyobraźnię oraz instrukcję. Gra posiada takie same zasady jak jej poprzedniczka- talia podstawowa. Gra jest dość mocno "odpicowana" i wprowadza dużo pieprzności. Posiada karty Arkan, Wyzwań, Akcji, Akcji Specjalnych – tak jak było w poprzednich wersjach. Pojawiają się tak jak w Kochankowie atuty. Pojawia się jednak zupełna nowość- karty podstępu. 


Talia dominacja jest na pewno odważniejsza. Pojawiają się zadania typu podgryzanie, drapanie czy wiązanie, karty są więc bardziej fantazyjne. Niektóre z zadań wymagają rekwizytów. Jeżeli ich nie mamy to może nie róbmy partnerowi apetytu i lepiej wyciągnijmy te karty z talii od razu ;) Intensywność akcji możemy również w ten sposób stopniować. Zakończenie gry różni się od tej w talii podstawowej. W talii podstawowej oddawaliśmy się sobie, w dominacji natomiast oddajemy się sobie w niewolę ;)


Ta talia jest najbardziej dynamiczna. Wszystkie trzy talie praktycznie możemy ze sobą połączyć. Będzie więcej urozmaicenia i rozkosznych chwil. Podczas rozgrywki poczujemy nie raz pożądanie. Możemy podgrzać temperaturę w łóżku do granic możliwości.
Karty na pewno pogłębiają więź między partnerami, no i może wyjdą jakieś ukryte żądze? ;)

LetsPlayLogo

Komentarze

 1. powinnam to czytac wieczorem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co raz bardziej podobają mi się te karty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aktualnie nie mam z kim w to zagrać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie interesują nie karty. ale bardzo mnie twój wpis zaciekawił.Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. oj pikanteria mi tu pachnie :)ciekawa jestem tych kart ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezłe :) Oj powinnam to czytać wieczorem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne są takie gierki. Szkoda, że nie ma wersji dla innych par :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A któż to wie, może i takie się pojawią :)

   Usuń
 8. Nigdy nie słyszałam o tych dodatku :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Karty to takie urozmaicenie, zapewne bez nudy.:d

  OdpowiedzUsuń
 10. W sam raz na dzisiejsze święto Dzień Sexu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. A to dopiero "gra wstępna" :P No ciekawe,ciekawe te karty :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeżeli zaciekawił Cię mój blog to zapraszam do obserwowania :)
Jak zaobserwujesz to napisz mi o tym, a się odwdzięczę :)

Popularne posty: